Více o nás

 
 

Naše společnost vznikla roku 1999.

V prvopočátku roku 1999 se věnujeme především vydávání knih, publikační činnosti, celoživotnímu vzdělávání a rozvoji osobnosti, pořádání tiskových konferencí a moderování či monitoringu konferencí obecně.

V roce 2014 jsme rozšířili naši nabídku ve vzdělávání o poskytování certifikované zkoušky jakožto autorizovaná osoba pro profesi chůvy dle Národní soustavy kvalifikací – Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Úzce spolupracujeme s Lexik, vzdělávací centrum a pedagogicko-psychologická poradna, s.r.o.

V současné době připravujeme další vzdělávací akce, semináře a  certifikace autorizovaných osob pro další profese.

 
pexels-photo-1018136.jpeg
 
dsc_2268.jpg
 

Naše nakladatelství.

Hlavním mottem je “ Jak nejlépe pomoci knihou“, a proto zaměřením  je psychologická a dětská literatura.

Edice Ťukani byla první v pořadí.  Byla konzultována s dětskými psychology, učiteli, speciálními pedagogy. Kniha „nekniha“ je zábavně vedená formě testů, pomáhá rozvíjet nejen dětský čtenářský um, ale rozvíjí také jemnou motoriku  (u dnešních dětí tolik zanedbávanou), koordinaci těla, pravolevou orientaci atd.

Motorika je důležitá i pro další komunikaci dětí.

Bezpečnostní Ťukan pomáhá děti chránit před nástrahami jejich okolí, ale je i dobrým pomocníkem či nápovědou pro samotné rodiče.

Další edice je Edice závislostí,  která by měla napomoci nejen lidem již závislým na návykových látkách, ale také těm, kteří ze závislosti mají obavu nebo mají v rodině, ve svém okolí někoho, kdo se závislým jeví.

Další edice Osobní rozvoj a její první kniha Úspěšně s kůží na trh je  pro ty, kteří chtějí se svým životem něco udělat a být na sebe pyšní, rozvíjet svoje schopnosti, zamyslet se nad životem.